Kwarantanna nie jest wymówką, aby pozostać nieaktywnym. Każdego dnia oferujemy sesję do zrobienia w domu, aby osiągnąć najlepszą formę po wznowieniu padel.

Dzisiaj jest niedziela i oferujemy ci małe wyzwanie skakanki. Jeśli postępujesz zgodnie z Trening linowy Juliena Bondii, Albo sesje dla odprężenia, może mógłbyś zbliżyć się do poziomu młodych Noś ballarda.

Od razu mówimy, że zadanie nie będzie łatwe, wiedząc, że ten film jest tylko podsumowaniem tego, co ten młody człowiek jest w stanie wyprodukować. Możesz do niej iść Instagram (@porterballard), aby znaleźć inne oszałamiające filmy tego typu.

Wyzwanie polega na tym, aby spróbować skakać jak najlepiej i publikować filmy w komentarzach na Facebooku. Uważaj nie próbuj niczego niebezpiecznego ! A jeśli nie możesz wykonać więcej niż trzech skoków z rzędu za pomocą liny, musisz kontynuować trening!

Kredyt wideo: Facebook Run Bournemouth

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!