Później wielka sensacja tego ranka z panami, dzisiaj kolejna niespodzianka zwycięstwem Miguela Lampertiego i Arturo Coello przeciwko rozstawionej czwórce!

To prawdziwy powiew świeżości, który wieje w stronę World Padel Tour ! Arturo Coello, 19 lati ducha Miguel Lamperti, właśnie wyeliminowali czwarte rozstawienie turnieju: Paquito Navarro i Martina Di Nenno. Zwycięstwo wyrwane w ostatnich chwilach meczu: 6/4 3/6 7/6 !

Później Silingo / Diaz wczoraj, a Sanchez / Allemandi dziś rano, jest to nowe ziarno, które wypada dziś po południu. Wprawdzie jest to pierwszy turniej w tym roku, a nowe federacje nie zostały jeszcze utworzone, ale poziom wydaje się rosnąć tylko na WPT. Nowa generacja narzuca swoją świeżość. Na dowód będzie trzech graczy poniżej 20 lat jutro w ćwierćfinale wśród panów! Co więcej, pary Coello / Lamperti i Yanguas / Ramirez zmierzą się ze sobą i spodziewamy się wybuchowego pojedynku, ponieważ Coello i Ramirez dzielili tor w zeszłym sezonie, podczas gdy Yanguas i Lamperti grali razem w mistrzostwach Hiszpanii!

Wśród dziewcząt należy się zdziwienie Tamara Icardo i Delfi Brea, którzy na swój pierwszy wspólny turniej wypuścili kolejną nową parę: Sofię Araujo i Eli Amatriain!

Tamara icardo world padel tour lob

Czyste i bezbłędne zwycięstwo (6/4 6/2) przeciwko rozstawionemu numerowi 7 turnieju! Jutro będziemy mieli zupełnie nowe ćwierćfinały!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !