Le World Padel Tour Adeslas Open 2021 miał ciekawy półfinał między przegranymi Coello i Lamperti i żywych legend Belasteguin i Gutierrez. Argentyńczycy wygrywają 7/5 7/6.

Dobry początek dla słabszych

Później niesamowita połowa kobiecego stołu wygrał Bea Gonzalez et Lucia Sainz, trzech argentyńskich seniorów i hiszpańskie dziecko rywalizowało na środku Wizink Center. Cały reflektor był włączony Bela et Sanyo, którzy wspólnie kontynuują swój pierwszy turniej.

Początek pierwszy zestaw jest pokazem siły d„Arturo Coello i Miguel Lamperti. Hiszpanie i Argentyńczycy pokazują swoje bardzo dobry stan dominujący Sanyo i Bela.

Zdobywają przewagę z oszałamiającą mocą. Plik rewelacje tego turnieju uderz we wszystko, co się rusza i pomyśl, że uda im się ukończyć pierwszy set: 5/2.

arturo-coello-semifinales-adeslas-madrid-open-2021-_dsc9832-copia-1170x658

Nie licząc na przebudzenie Argentyńczyków, którzy się złoszczą. Rozpadają się i ponownie łączą 5 / 4. W głowie osiada wątpliwośćArturo Coello, qui est vite encouragé par son coéquipier : « Ce n’est pas grave, c’est rien », - powiedział do niej na ławce.

ale Arturo Zrozumiał to, nie wygra gry w tym secie. Gdy Bela i Sanyo ruszył, to nie jest dobry znak. Fernando Belasteguin zapisuje ustawioną piłkę na punto de oro ze spektakularnym uderzeniem bekhendowym. 5/5

Argentyńczycy przerywają następną grę i wygrać pierwszego seta zapisując cztery dogrywki w procesie: 7/5.

miguel-lamperti-semifinales-adeslas-madrid-open-2021-_dsc9991-copia-1170x658

Doświadcz więcej niż zapał

Arturo i Miguel nie puszczaj i wracaj na boisko z taką samą motywacją. Ciągle pchają Belasteguin / Gutierrez, ale tym razem argentyńska para zaostrza swoje gry serwisowe. Bela i Sanyo zapisz ponownie cztery punkty przerwania: 3/3.

Walka w tym drugim secie jest bardzo piękna. Arturo Coello (19 lat) i Miguel Lamperti (42 lata)) są całkowicie wyrównane i można je znaleźć częściej na tym etapie konkursu.

Dwie pary poddają się ciosowi za cios, a drugi set głową za dogrywka: 6 / 6.

Dogrywka jest kwestionowana, ale doświadczenie Sanyo i Bela zrobi różnicę. Ponownie przyspieszają w decydującym momencie i kończą mecz: 7/6 (8-6).

sanyo-gutierrez-fernando-belasteguin-semifinales-adeslas-madryt-open-2021-_dsc0042-copia-1170x658

Dwaj Argentyńczycy chcieli złożyć hołd Arturo Coello przy mikrofonie World Padel Tour :

Sanyo: « Je veux féliciter Arturo. Si j’avais joué une demie de WPT à 19 ans comme lui, j’aurais été un autre joueur. Nous avons remporté les points importants. »

Belasteguin: « Je pense que le padel a de très beaux jours devant lui. Je veux envoyer un message aux sponsors. Misez sur ces jeunes joueurs pour qu’ils puissent avoir les moyens de financer leurs entraînements et pour que nous puissions avoir du très haut niveau dans le futur. »