Le World Padel Tour Adeslas Otwarte 2021 miał ciekawy półfinał między przegranymi Coello i Lamperti i żywych legend Belasteguin i Gutierrez. Argentyńczycy wygrywają 7/5 7/6.

Dobry początek dla słabszych

Później niesamowita połowa kobiecego stołu wygrał Bea González et Łucji Sainz, trzech argentyńskich seniorów i hiszpańskie dziecko rywalizowało na środku Wizink Center. Cały reflektor był włączony Bela et Sanyo, którzy wspólnie kontynuują swój pierwszy turniej.

Początek pierwszy zestaw jest pokazem siły d„Arturo Coello i Miguel Lamperti. Hiszpanie i Argentyńczycy pokazują swoje bardzo dobry stan dominujący Sanyo i Bela.

Zdobywają przewagę z oszałamiającą mocą. Plik rewelacje tego turnieju uderz we wszystko, co się rusza i pomyśl, że uda im się ukończyć pierwszy set: 5/2.

arturo-coello-półfinale-adeslas-madryt-open-2021-_dsc9832-copia-1170x658

Nie licząc na przebudzenie Argentyńczyków, którzy się złoszczą. Rozpadają się i ponownie łączą 5/4. W głowie osiada wątpliwośćArtura Coello, który jest szybko zachęcany przez swojego kolegę z drużyny: „To nie ma znaczenia, to nic ”, - powiedział do niej na ławce.

Ale Arturo Zrozumiał to, nie wygra gry w tym secie. Gdy Bela i Sanyo ruszył, to nie jest dobry znak. Fernando Belasteguin zapisuje ustawioną piłkę na złoty punkt ze spektakularnym uderzeniem bekhendowym. 5/5

Argentyńczycy przerywają następną grę i wygrać pierwszego seta zapisując cztery dogrywki w procesie: 7/5.

miguel-lamperti-półfinale-adeslas-madryt-open-2021-_dsc9991-copia-1170x658

Doświadcz więcej niż zapał

Arturo i Miguel nie puszczaj i wracaj na boisko z taką samą motywacją. Ciągle pchają Belasteguin / Gutierrez, ale tym razem argentyńska para zaostrza swoje gry serwisowe. Bela i Sanyo zapisz ponownie cztery punkty przerwania: 3/3.

Walka w tym drugim secie jest bardzo piękna. Arturo Coello (19 lat) i Miguel Lamperti (42 lata)) są całkowicie wyrównane i można je znaleźć częściej na tym etapie konkursu.

Dwie pary poddają się ciosowi za cios, a drugi set głową za dogrywka: 6 / 6.

Dogrywka jest kwestionowana, ale doświadczenie Sanyo i Bela zrobi różnicę. Ponownie przyspieszają w decydującym momencie i kończą mecz: 7/6 (8-6).

sanyo-gutierrez-fernando-belasteguin-semifinales-adeslas-madryt-open-2021-_dsc0042-copia-1170x658

Dwaj Argentyńczycy chcieli złożyć hołd Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , przy mikrofonie World Padel Tour :

Sanyo: „Chcę pogratulować Arturo. Gdybym tak jak on rozegrał połowę WPT w wieku 19 lat, byłbym innym graczem. Wygraliśmy ważne punkty ”.

Biełasteguin: "Myślę że padel ma przed sobą świetlaną przyszłość. Chcę wysłać wiadomość do sponsorów. Postaw na tych młodych zawodników, aby mieli środki na sfinansowanie ich treningu, a my w przyszłości osiągnęliśmy bardzo wysoki poziom ”.

bela sanyo coello lamperti demi madryt Statistics 2021

Kredyt zdjęciowy: World Padel Tour

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !