Za każdym razem, gdy zmieniamy sprzęt, zastanawiamy się, czy nie pożałujemy wyboru, którego dokonamy później. Dajemy ci klucze.

Istnieje wiele rakiet Padel: marki, kształty, pianki, karbon lub włókno szklane, system absorpcji, nie zawsze łatwa w nawigacji. Przede wszystkim oczywiście znać swój poziom i budżet, aby wybrać odpowiedni zakres rakiet. Po zakończeniu zalecamy wybranie formy, która najlepiej pasuje do Twojej gry i twoich celów.

  • Pozwól kształtować

Jeśli chcesz maksymalna kontrola i zwrotność, wybierz opcję okrągły kształtJednak jeśli ty szczególnie chcą władzy, będziesz musiał wybrać kształt rombu. Wreszcie, jeśli chcesz wszechstronnośćmusisz wybrać rakietę w kształcie kropla wody lub odwrotna kropla wody.

Po dokonaniu wyboru w formularzu konieczne będzie dokonanie wyboru gumka, która odpowiada Twoim potrzebom.

  • Piana

Po pierwsze, pomyśl, że istnieją dwa główne rodzaje pianki: pianki polietylenowe (PIANKA), I Gumy EVA. Pamiętaj, że pianka PIANKA zapewnia większy komfort, wyjście piłki i wchłanianie wibracje, gdy Guma EVA zapewnia większą moc i precyzję. Zrobiliśmy już artykuł zawierający dokładnie różne właściwości pianek, które znajdziesz na rynku, wszystko jest ICI.

Po wybraniu pianki musisz zastanowić się nad materiałem, który składa się na ramę i boki.

  • Ramka i twarze

Tutaj znowu jest to przede wszystkim historia sztywności i wrażeń. Węgiel dla zwiększenia sztywności i włókno szklane dla elastyczności. Więcej materiału twardy przyniesie moc, precyzję i opór. Materiał bardziej elastyczny przyniesie komfort, tolerancję i pochłanianie wibracji. Aby uzyskać bardziej precyzyjne informacje, przygotowaliśmy szczegółowy artykuł na ten temat ICI.

Gdy kształt, pianka i materiał, z którego składają się wybrane twarze, nadejdzie czas, aby przejść do ciężaru.

  • Waga

Waga ma duży wpływ na zachowanie rakiety. Tym bardziej będzie im cięższy, tym bardziej będzie stabilny, tym więcej możesz uderzyć mocno. Rakieta światło będzie łatwiejsze w zarządzaniu i bardziej miękkie dla twoich stawów. Aby uzyskać więcej informacji, stworzyliśmy szczegółowy artykuł na temat wagi rakietek Padel. ICI.

Po wybraniu wszystkich tych parametrów musisz jedynie zastanowić się nad ostatnimi szczegółami. Jeśli cierpisz na łokieć, będziesz musiał wybrać towar układ pochłaniania wibracji. Inne elementy mogą być ważne, takie jak szorstka powierzchnia dla efektówwyściełany pasek na nadgarstek dla wygody,rozmieszczenie otworów palowych…

Musisz tylko dodaj kilka nakładek i voila! Jeśli chcesz znaleźć inne informacje na temat palas i ciekawych ofert, nie wahaj się odwiedzić naszego rogu SKLEP.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!